Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Máme mít špatný pocit, když porušíme nařízení vlády? (145)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Máme mít špatný pocit, když porušíme nařízení vlády? (145)

Obrázek epizody Máme mít špatný pocit, když porušíme nařízení vlády? (145)

Poslechněte si podcast

8. 3. 2021

1 hod 5 min

Pozor, tentokrát máme poměrně velkou agendu. 1) Rozjíždíme kampaň, která zařadí Luďka Staňka mezi lidi, které na Twitteru sleduje britský velvyslanec v Česku. 2) Zahajujeme novou éru, ve které chceme zcela rehabilitovat společenskou figuru zvanou "procházka" a zařadit ji do běžného arzenálu chování lidí ve 21. století. 3) Chceme rozhodnout, zda když při ranním běhu na chvíli opustíte katastr obce, máte mít špatný pocit. Poslouchejte, šiřte, dávejte pět hvězdiček a zůstaňte negativní.

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!