Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Má stát zavést povinné očkování? (206)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Má stát zavést povinné očkování? (206)

Obrázek epizody Má stát zavést povinné očkování? (206)
Play

Poslechněte si podcast

24. 11. 2021

1 hod 9 min

Dlouho se nám do toho nechtělo, snažili jsme se téhle otázce vyhýbat. Ale už to dál nejde. A tak se konečně dozvíte, jestli MÁ, nebo NEMÁ být očkování proti covidu povinné. Naše liberální duše, lépe řečeno duše jednoho z nás úpěla pod jářmem dvoueurovky. Ale i TOHLE děláme pro vás, milí posluchači. Co dál? Trochu se strašíme blízkým koncem světa, a debatovali jsme, kdo dnes v Česku "maže schody" na schodišti, které vede do špatné části mrakodrapu (vysvětlení se dozv íte). Řekneme vám, že Netflix zveřejnil žebříčky nejsledovanějších seriálů a filmů ve všech zemích, včetně Česka. A odpovíme vám na důležitzou otázku: Kdo je v českém filmu novým Donutilem? Přepychová verze: https://www.patreon.com/CermakStanekComedy A pozor, v PŘEPYCHOVÉ ZÓNĚ vás čekají minimálně dva velmi exkluzivní kousky. Odpovíme vám, koho bychom volili (každý z nás), kdyby se do druhého kola prezidentské volby dostali BABIŠ a JANEČEK. No a vysvětlíme vám, co znamená, když se v roce 2021 o někom řekne, že je HOGO FOGO.

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!