Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Má se v Kataru hrát fotbal a politika, anebo jen fotbal? (291)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Má se v Kataru hrát fotbal a politika, anebo jen fotbal? (291)

Obrázek epizody Má se v Kataru hrát fotbal a politika, anebo jen fotbal? (291)

Poslechněte si podcast

26. 11. 2022

1 hod 24 min

Ano, poté, co si jeden z nás opálil v Thajsku břicho (i o tom v téhle epizodě uslyšíte) a druhý z nás byl dvakrát pochválen z kolemjedoucího auta (řekneme, nebojte), jsme se zase sešli ve studiu. A vyřešili jsme důležitou věc: jestli na mistrovství světa ve fotbalu patří, anebo nepatří politika. Taky se dozvíte něco o sexu s Algoritmou a spousty dalších pikantérií. Díky, že posloucháte!

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!