Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Má ministryně financí mluvit slušně ... anebo se na to může vysrat? (76)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Má ministryně financí mluvit slušně ... anebo se na to může vysrat? (76)

Obrázek epizody Má ministryně financí mluvit slušně ... anebo se na to může vysrat? (76)

Poslechněte si podcast

28. 5. 2020

38 min

Mikrofony ve sněmovně zachytily ne úplně zdvořilé vyjádření ministryně financí na adresu koaličních sociálních demokratů. Středem zájmu je tentokrát nikoli angličtina, nýbrž čeština Aleny Schillerové. A to čeština hovorovvá, zvládnutá perfektně. Je to skandál? Anebo v pořádku? Máme odpověď, jako obvykle, byť tentokrát se do ní zejména jeden z nás pořádně zamotal. Ale ten druhý prozradil - v plném znění! - svou oblíbenou speciální nadávku, kterou sám vymyslel. Přesné znění sem nenapíšeme, ale jde o milostný akt s jistým savcem, a toprovedený domácím nástrojem. Ještě podotkněme, že zmíněný domácí nástroj není v nejlepším stavu. Příjemný a noblesní poslech!

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!