Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Má být legální adopce dětí homosexuálními páry? (158)

Play

Poslechněte si podcast

4. 5. 2021

1 hod 14 min

Historický díl podcastu, protože poprvé uslyšíte, jak jeden z nás hodí bílý ručník do ringu. Předtím se však stačíme několikrát urazit, například kvůli tomu, kdo z nás má delší heslo na Wikipedii. Avšak dozvíte se i to, kdo je nejoblíbenějším českým spisovatelem jednoho znás minimálně od roku 1989, možná dokonce 1947. A ke svému úžasu zjistíte, že je to navíc člověk vybraného vkusu, protože nejenže píše famózní knihy, ale je i posluchačem našeho podcastu. No a taky zjistíte, kdo vynalezl modelky a dlouhé pánské kalhoty. Zkrátka nepřijdou ani milovníci takzvaných společnských zajímavostí. Uslyšíte několik ověřených i neověřených teorií, proč se rozvádí Bill Gates a Melinda Gatesová. Nápověda: možná je v tom bazénář.

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "!nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže loba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!