Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kruhové objezdy: Ano, nebo ne? (244)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Kruhové objezdy: Ano, nebo ne? (244)

Obrázek epizody Kruhové objezdy: Ano, nebo ne? (244)

Poslechněte si podcast

15. 5. 2022

1 hod 23 min

Jak se už dozvěděli diváci našeho posledního představení ve Werichovce, jeden z nás měl nemilou epizodu v nedaleké vietnamské večerce. No a právě z ní vykrystalizovalo dnešní téma. Máme se zlobit na majitele obchodů či restaurací, kteří vyžadují platbu v hotovosti? Jistě umíráte zvědavostí, co si o tom myslet. A jakkoli o našich pozicích rozhodla hotovost (tentokrát opět dvoueurovka!), přistoupili jsme k problému jako obvykle s otevřeným hledím. A řeč bude také o celebritách: Paulu McCartneym, Dustinu Hoffmanovi, vynálezci tempomatu, generálu Pavlovi, Kalouskovi, Jaromíru Nohavicovi a dalších. Dokonce vám řekneme, jak zní "zákon dvou celebrit na večírku". Díky, že nás posloucháte! Patreon: https://www.patreon.com/CermakStanekComedy Lístky do Werichovky: https://www.ticketstream.cz/akce/cermak-stanek-comedy-boomer-hooligans-tour-150223 Trička: https://www.trika.cz/cs/cermak-stanek-comedy

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!