Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Komu fandit, když se do sebe pustí ministryně Schillerová a Maláčová? (143)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Komu fandit, když se do sebe pustí ministryně Schillerová a Maláčová? (143)

Obrázek epizody Komu fandit, když se do sebe pustí ministryně Schillerová a Maláčová? (143)

Poslechněte si podcast

1. 3. 2021

1 hod 17 min

Znáte to, chlapi si častou nafackujou, ale není větší drama, než když se do sebe pustí holky. No a přesně o tom jsme udělali naši debatu, inspirováni přestřelkou ministryň Schillerové a Maláčové. A to jsou holky, které mají sakra páru! Které z nich fandit? Na tu otázku vám samozřejmě odpovíme. No a taky se zamyslíme nad tím, jaké by to bylo, kdyby Češi byli šimpanzi bonobo, a nabídneme vám kompenzaci za chybu z minulého dílu podcastu. Jeden z nás vám poví vzrušující historku z devadesátých let, o tom, co se může stát cestou stopem z Paříže do Štrasburku. A v neposlední řadě, získáte o tom, že premiéra lze nejen odvolat, sesadit, políbit nebo urazit, ale také sežrat. Dobrou chuť ... vlastně PŘÍJEMNÝ POSLECH!!

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!