Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Komu byste dali vychovat svého syna, Prymulovi, anebo Vojtěchovi? (74)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Komu byste dali vychovat svého syna, Prymulovi, anebo Vojtěchovi? (74)

Obrázek epizody Komu byste dali vychovat svého syna, Prymulovi, anebo Vojtěchovi? (74)

Poslechněte si podcast

21. 5. 2020

46 min

Kdo ve vás vzbuzuje větší důvěru, ministr Adam Vojtěch, anebo jeho náměstek Roman Prymula? Mladý ambiviózní politik, se snahou vyhovět voličům, anebo drsný vědec s ostře řezanými rysy? (A ano, my víme,l že nejspíš říkáte, že ve vás nevzbuzuje důvěru ani jeden. Ale tahle odpověď se nepočítá.) Rozhodi jsme se tu otázku položit ještě jinak. Představte si, že odcházíte před popravčí četu (a nepřemýšlejte o tom, kdo vás tam poslal), a vy si musíte vybrat, komu svěříte svého syna. Bude to Vojtěch, anebo Prymula? (A ano, víme, že si říkáte, jak je to DEBILNÍ otázka.) Poslouchejte! A dovíte se i to, co by jednomu z nás zvedlo náladu o tři body na desetistupňové škále, nebo to, kam by letěl první třídou na večeři ten druhý z nás. A co by si tam objednal. Sledujte náš podcast, ve kterém odpovídáme na otázky, o nichž jste ani netušili, že je vůbec lze položit.

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!