Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Klademe si stejnou otázku jako přesně před rokem. Je Adam Vojtěch padouch, nebo hrdina? (191)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Klademe si stejnou otázku jako přesně před rokem. Je Adam Vojtěch padouch, nebo hrdina? (191)

Obrázek epizody Klademe si stejnou otázku jako přesně před rokem. Je Adam Vojtěch padouch, nebo hrdina? (191)

Poslechněte si podcast

10. 9. 2021

1 hod 5 min

Taky máte při sledování zpráv o pandemii pocit deja vu? Roste počet nakažených, všichni na všechno kašlou, politici se tváří nezúčastněně, a když se mluví o případných omezeních či dalších opatřeních, tak každý říká, že "možná po volbách". Odněkud z politického záhrobí se vrátil Roman Prymula a školí Adama Vojtěcha přes média. Celé to pak sleduje zmatený Andrej Babiš, vynervovaný víc než loni, protože tentokrát půjde ve volbách o JEHO politickou budoucnost. Staňte se našimi patrony, poslouchejte přepychové verze podcastu: https://www.patreon.com/CermakStanekComedy Takže jsme si řekli, že si v podcastu položíme stejnou otázku jako PŘESNĚ před rokem. I s rizikem, že se pandemie nebude týkat. A víte co? Zní: "Je Adam Vojtěch padouch, nebo hrdina?" Dnes bychom ji asi formulovali jinak, například: "Je Adam Vojtěch gauner, nebo naiva?", avšak pravidla jsou pravidla. Takže poslouchejte! V podcastu jsou samozřejmě všechny pravidelné rubriky, včetně rozhovoru s nejlepším českým politologem, toho času působícím na Středočeské univerzitě. A v přepychové zóně se dozvíte i to, proč na Patreonu už nenajdete plnou, nýbrž PŘEPYCHOVOU VERZI.

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!