Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jsou volební kalkulačky úplně k ničemu? (193)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Jsou volební kalkulačky úplně k ničemu? (193)

Obrázek epizody Jsou volební kalkulačky úplně k ničemu? (193)

Poslechněte si podcast

20. 9. 2021

1 hod 11 min

Možná jste si volební kalkulačku už taky vyplnili. Odpověděli jste na otázku, jestli máte radši bernardýny, nebo jezevčíky, a kolik migrantů byste pozvali ke štědrovečerní tabuli, a po odpovědích na dalších padesát otázek vám vyšlo, že jste typickým voličem národně sociální monarchistické strany. Kupříkladu. Jsou volební kalkulačky na webu k něčemu? Anebo k ničemu? Dáme vám odpověď. PŘEPYCHOVÁ VERZE: https://www.patreon.com/CermakStanekComedy Taky mluvíme o zázračném zhubnutí Jany Maláčové a podezřelém cukání levé tváře Matěje Stropnického. Dozvíte se, kdo je momentálně nejslavnější pes (nápověda: zapálil dům v Sokolově), jakého psa měl v dětství jeden z nás a taky co všechno může způsobit neopatrně nakrájená feferonka. V přepychové zóně vám jako obvykle nabídneme vítěze a poražené týdne, a není náhoda, že oba máme vítěze ze sportovní oblasti. A pozor, od momentálně nejslavnějšího českého politologa zjistíte, zda by Českou republiku dobře řídil pes, jaké by měl být ideálně rasy a proč by si na něj zejména paní Macronová měla dávat potor. Díky, že posloucháte!

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!