Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Je v pořádku, když se mluvčí ministerstva obrany veřejně rozpláče? (242)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Je v pořádku, když se mluvčí ministerstva obrany veřejně rozpláče? (242)

Obrázek epizody Je v pořádku, když se mluvčí ministerstva obrany veřejně rozpláče? (242)

Poslechněte si podcast

4. 5. 2022

50 min

"Takhle to vypadá, když práci mluvčího dělá normální člověk," pochválil jeden z nás na Twitteru amerického mluvčího ministra obrany, který si na tiskové konferenci o válce na Ukrajině trochu zavzlykal. "Nevím, já bych byl klidnější, kdyby šéfové Pentagonu veřejně neplakali," reagoval na to druhý z nás. No a jeden Z VÁS, našich patronů, nás OBA okamžitě vyzval: Tak se o to pohádejte!! Což děláme v této epizodě. Podle pravidel jsme si hodili mincí (samozřejmě v tomto případě nešlo házet ničím jiným než jednodolarovkou!), a osud nebyl zlomyslný a nechal nám naše původní pozice. Upřímně řečeno, zábavnější by to bylo naopak. Jenže když je řeč o válce a o Pentagonu, musí zábava stranou! Jak to dopadlo? Poslouchejte a rozhodněte se. Plus se dozvíte: - proč se anglický poslanec díval v parlamentu na porno? - máte rádi tyčinku Snickers? (po tomto podcastu bude možná všechno jinak) - měl Jimi Hendrix větší penis než Luděk S.? - má lepší paměť Lennon, nebo McCartney? A spoustu dalších věcí. Díky, že posloucháte.

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!