Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Je v pořádku, když ministryně obrany nosí tričko Fuck Putin? (283)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Je v pořádku, když ministryně obrany nosí tričko Fuck Putin? (283)

Obrázek epizody Je v pořádku, když ministryně obrany nosí tričko Fuck Putin? (283)

Poslechněte si podcast

25. 10. 2022

53 min

Ano, jsme tu zase se závažným politickým a společenským problémem. Je v pořádku, když si ministryně obrany oblékne tričko s nápisem Fuck Putin? A co vadí víc: vulgární forma, anebo obsah? A případně proč? Samozřejmě vám na to odpovíme. Dozvíte se i to, co znamená, když host dostane v restauraci číslo 86. A co všechno můžou dělat muži, když na záchodě čůrají do pisoáru. A pozor, v přepychové zóně se do vysílánáí vrátí asi nejvýznamnější český politolog a odmítne vysílat signály. Díky, že nás posloucháte!!

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!