Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Je správné zvýhodnit lidi, kteří jsou naočkovaní? (160)

Je správné zvýhodnit lidi, kteří jsou naočkovaní? (160)

Obrázek epizody Je správné zvýhodnit lidi, kteří jsou naočkovaní? (160)

Poslechněte si podcast

12. 5. 2021

1 hod 4 min

Hlásíme ze z našeho studia, které má tyto souřadnice: mluvčí, sešity, umývat. Nerozumíte? Poslouchejte, protože se jako obvykle dozvíte něco, co (nejspíš) nevíte. Třeba i to, který americký stát má jako národní koláč Apple Pie (a jak je podle zákona doporučeno ho konzumovat), nebo kdy měli podle svého kodexu piráti večerku. Opravdoví piráti, aby bylo jasno. Doktor S. z katedry politologie fakulty sociálních teorií Středočeské univerzity vám řekne, že prezident je na home officu, a co z toho vyplývá pro naše duše. No a samozřejmě hlavní téma: rozhodneme za vás, jestli je správné, že nenaočkovaní lidé bude všichni zatčeni a uvězněni. Nebo něco na ten způsob. Hezký poslech!

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!