Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Je sbírání hub česká chlouba, anebo hanba? (180)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Je sbírání hub česká chlouba, anebo hanba? (180)

Obrázek epizody Je sbírání hub česká chlouba, anebo hanba? (180)

Poslechněte si podcast

3. 8. 2021

1 hod 23 min

Víme, že toto je další tenký led. Zvlášť pokud jste si řekli, že si nový díl našeho podcastu vezmete do lesa a zpříjemníte si jeho poslechem sbírání hub. Pro vás máme malé varování: návštěvu lesa zatím odložte, poslechněte si náš podcast v klidu v křesle (pokud možno s lahví alkoholu), a pak se znovu zamyslete, zda na houby opravdu chcete vyrazit. Protože v tomto díle najdete odpověď na otázku, zda to máte, anebo nemáte udělat. Pozor, rozhodně byste poslech podcastu neměli odkládat, už proto, že se věnujeme aktuální události. Tou jsou narozeniny jednoho z nás. A zároveň narozeniny jednoho z našich posluchačů, kterému naším prostřednictvím chtěla udělat radost jeho manželka. Takže Oldo, ještě jednou, všechno nejlepší k padesátinám! Dozvíte se samozřejmě i spousty dalšího, třeba to, jací jsou naši oblíbení televizní a filmoví detektivové. Zavedeme vás do ostravského hotelu, kde můžete spát v myčce, Tuzexu nebo v pokoji zařízeném fanouškem skupiny Rolling Stones, trpícím obsedantní psychózou. A pozveme vás taky do kina.

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!