Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Je horší předbíhat ve frontě na vakcínu, anebo otrávit sousedovi psa? (144)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Je horší předbíhat ve frontě na vakcínu, anebo otrávit sousedovi psa? (144)

Obrázek epizody Je horší předbíhat ve frontě na vakcínu, anebo otrávit sousedovi psa? (144)

Poslechněte si podcast

5. 3. 2021

1 hod 5 min

Jde do tuhého. Mluvíme o tom, jak by bylo fajn, kdyby Lidl v rámci svých "řeckých", "italských" či "skandinávských" týdnů nabídl v akci také tamní občanství. Jaké byste si koupili vy? A radši byste se přestěhovali někam daleko, anebo by vám stačilo za kopec? Mluvíme taky o suchém únoru a Vítězném únoru, a o tom, jestli dáváme přednost majonéze, hořčici, anebo kečupu. A co vy? A konečně, otázkou týdne je to, zda je horší předbíhat ve frontě na vakcínu, anebo otrávit sousedovi psa. Dnes s jednoznačným výsledkem, protože souboj skončil "poklepáním na žíněnku" jednoho z nás. Poslouchejte!!

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!