Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Je fajn mít kavárnu na silnici? (75)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Je fajn mít kavárnu na silnici? (75)

Obrázek epizody Je fajn mít kavárnu na silnici? (75)

Poslechněte si podcast

25. 5. 2020

51 min

Máme tu pokračování úsilí pražského magistrátu !otevřít Prahu pro Pražany". Na malém úseku Smetanova nábřeží vznikla nově zóna, kam nesmí jezdit auta, ale kavárníci si tu smí postavit své stolečky a slunečníky. Je to ku prospěchu města? Je fakn si zajít na místo, které od tramvajových kolejí odděluje jen malý kus betonu, na kávu a zákusek? Budou si lidé popíjející kávu povídat s řidiči v autech, která stojí celý den v zácpě v protisměru? My vám na tyto otázky dáme jako obvykle odpověď. A nejen jednu, dáme vám všechny odpovědi. A navíc, coby pověstný "amuse bouche" od šéfkuchaře, dostanete krásný hysterický záchvat na téma Covid19 od jednoho z nás. Poslouchejte!

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!