Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Bude to teď lepší? (198)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Bude to teď lepší? (198)

Obrázek epizody Bude to teď lepší? (198)
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

55 min

Pro většinu lidí volby dopadly nečekaně dobře, o víkendu se mnohde slavilo. Jak vyplynulo z našeho nedávného Binga, naši posluchači se rekrutují skoro vhradně z voličsů stran, které zaznamenaly úspěch. JENŽE: není to zároveň trochu nekompfortní situace, na kterou nejsme úplně zvyklí? Není lepší na ty debilníé politiky nadávat? Aha? Jsme tady my, abychom vám odpocvěděli na klíčovou otázku. Bude to teď lepší? Děkujeme, že posloucháte. Mluvíme samozřejmě i o spoustě dalších věcí: například o tom, co znamená mít sex tzv. "na Ludvíka". A v přepychové zóně vám povíme své kulturní tipy a také vítěze i poražené týdne. Díky, že posloucháte!

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!