Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Anonymní účty na Twitteru: ano, nebo ne? (141)

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy

Zábava

Anonymní účty na Twitteru: ano, nebo ne? (141)

Obrázek epizody Anonymní účty na Twitteru: ano, nebo ne? (141)

Poslechněte si podcast

29. 4. 2022

1 hod 36 min

Pozor, tohle je jeden z našich historicky nejdelších podcastů. V plné verzi bez deseti vteřin dvě hodiny. Bavili jsme se v den, kdy si Elon Musk koupil Twitter, ale asi dvě hodiny předtím, než jsme se to dozvěděli. Než to agentury oznámily. A protože jsme vizionáři a géniové, bavili jsme se - samozřejmě, jak jinak? - většinu doby o Twitteru. Odpověděli jsme na otázku: Mají být na Twitteru anonymní účty? Je to jedno z témat, na které má silný názor i Elon Tweet, ale zároveň je to téma, které se stalo v Česku aktuální ve chvíli, kdy novinář na volné noze Jakub Zelenka zveřejnil identitu některých slavných českých politických anonymních účtů. Mluvili jsme ale i o tom, jestli si myslíme, že Twitter bude lepší, anebo horší, až si ho koupí Elon. Což je docela užitečné. Hele, a bavili jsme se i o spoustě jiných věcí ... ale víte co? Poslechněte si to!! Děkujeme, že posloucháte.

Popis podcastu

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!