Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Čekání na prezidenta #12

Chyba systému

Český rozhlas

Zpravodajství

Čekání na prezidenta #12

Obrázek epizody Čekání na prezidenta #12

Poslechněte si podcast

13. 5. 2022

40 min

O epizodě podcastu

Nejnověji svou prezidentskou kandidaturu potvrdil odborový předák Josef Středula. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš stále neřekl, jestli se bude o Hrad ucházet, nebo ne a zatím svého kandidáta neurčily ani strany vládní koalice. „Kdybychom uvažovali, jestli se nerodí nějaká česká tradice přímé volby prezidenta, tak vláda klidně může říct, že oficiálně nenominuje nikoho a nechává ostatním volný prostor,“ uvažuje ústavní právník Jan Kysela.

Všechny díly podcastu Čekání na prezidenta můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Nejnověji svou prezidentskou kandidaturu potvrdil odborový předák Josef Středula. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš stále neřekl, jestli se bude o Hrad ucházet a zatím svého kandidáta neurčily ani strany vládní koalice. „Není to už takzvaně frajerské, spíš to vypadá jako bezradnost,“ říká ústavní právník Jan Kysela v podcastu Čekání na prezidenta.

Všechny díly podcastu Chyba systému můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .