Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 4. díl: Rozhovor s Davidem Semerádem

4. díl: Rozhovor s Davidem Semerádem

Obrázek epizody 4. díl: Rozhovor s Davidem Semerádem

Poslechněte si podcast

31. 7. 2025

54 min

David Semerád je spoluzakladatel vývojářské společnosti STRV, majitelem MINDZERO a dalších firem (CZ/USA). Mimo to je ale také bývalým studentem agentury CCI a v rámci střední školy vycestoval na roční studijní pobyt do USA. David žil necelý rok s hostitelskou rodinou v New Hamsphire a v tomto rozhovoru nás provede nejen svojí cestou v průběhu pobytu v Americe, ale také svým příběhem.

Bavíme se o nás, o podnikání, o tom, co nás formovalo a směřovalo k dalším životním krokům a rozhodnutím.
"Nebýval jsem samostatnej, jak jsem přijel do Ameriky tak to pro mne bylo velmi hodnotný. Co se týká mého vývoje byl to nejdůležitější rok v mém životě, který mne posunul k tomu být samostatnější a schopnější", říká David v podcastu.

Tak si nás pustťe a dobře se bavte.


Popis podcastu

Podcast agentury CCI o studijních programech v zahraničí, CCI je spolehlivá rodinná agentura zajišťující studijní pobyty a jazykové kurzy v zahraničí již více než 20 let. Jana Rule, majitelka CCI, se rozpovídá o důležitých tématech spojených se studijními programy. V rámci série rozhovorů s autorkou Bárou Kobrovou, která je také bývalou studentkou, probere Jana jednotlivá témata, proč by studenti měli vycestovat, co je v zahraničí čeká, jaké země mohou navštívit a jaké příležitosti na vás, studenty, čekají. Témata jako hostitelské rodiny, fungování škol, mimoškolní aktivity ale i pravidla nebo náklady těchto programů zodpoví, věříme, většinu dotazů jak případným studentům, tak i jejich rodičům. Povídání je pak obohaceno o vlastní zkušenosti a zážitky Jany i Báry. WEB: www.cci.cz IG: @cci.cz e-mail: jana@cci.cz Autorka: Bára Kobrová ve spolupráci s CCI