Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Trosečnice na Tahiti. Manuela Coufalová uvízla v době koronaviru ve vylidněném pacifickém ráji

Trosečnice na Tahiti. Manuela Coufalová uvízla v době koronaviru ve vylidněném pacifickém ráji

Obrázek epizody Trosečnice na Tahiti. Manuela Coufalová uvízla v době koronaviru ve vylidněném pacifickém ráji

Poslechněte si podcast

17. 5. 2020

36 min

Česká cestovatelka Manuela Coufalová se nachází na Tahiti, kam začátkem pandemie odletěla z Nového Zélandu, kde žije a pracuje. Nemůže teď ani domů do Česka, ani zpátky na Zéland. A tak se usadila na ostrově Moorea, šnorchluje, učí se francouzsky, snaží se zlevnit svůj život sběrem ovoce a čeká, co se bude dít dál.

Popis podcastu

Casablanca je magazín o cestování, exotice, poznávání, outdoorových sportech a dobrodružství.

Všechny díly podcastu Casablanca můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .