Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #82 Marian Bátovský: Češi a Slováci mají rozdílný přístup k riziku

#82 Marian Bátovský: Češi a Slováci mají rozdílný přístup k riziku

Obrázek epizody #82 Marian Bátovský: Češi a Slováci mají rozdílný přístup k riziku

Poslechněte si podcast

Dnes

15 min

Český trh je téměř třikrát větší než slovenský a v pojištění je dál. Čím více totiž postupujeme na východ, tím více se lidé i firmy spoléhají na stát a méně přebírají odpovědnost za vlastní rizika. Proč je ten rozdíl tak výrazný? Na otázky Michaly Hergetové odpovídá generální ředitel Colonnade pro Česko a Slovensko Marian Bátovský: „Dnes jsou v čele žebříčku rizik kybernetické útoky, změny klimatu a geopolitická situace.“ Jak jsou na ně firmy připravené? A proč by se kybernetické pojištění mělo stát standardní součástí jejich ochrany? „Kybernetické pojištění není jen finanční kompenzace, ale okamžitá pomoc expertů 24/7,“ vysvětluje Bátovský v novém dílu ČAP Insurance Talk.

Popis podcastu

Vítejte u rozhovorů moderátorky Michaly Hergetové se zajímavými osobnostmi pojišťovnictví a finančního trhu o jistotách a nejistotách, a o tom, jak to druhé co nejvíce minimalizovat. Welcome to moderator Michala Hergetová's interviews with interesting personalities of the insurance and financial market about certainties and uncertainties, and how to minimize the latter as much as possible.