
#57 Karel Waisser: Za změny u pojištění cizinců patří velký dík České asociaci pojišťoven

Poslechněte si podcast
14. 5. 2024
23 min
Nový díl podcastu s generálním ředitelem Slavia pojišťovny Karlem Waisserem nabízí povídání o životě menší pojišťovny, o specifikách regulace na českém trhu i o tom, jaké dopady mají nově přicházející regulace do fungování menší pojišťovny. Moderátorka Michala Hergetová se dotazovala na téma flexibility a na podmínky, které musí menší pojišťovna splňovat, aby na trhu obstála. Podcast se ale zaměřuje také na stále aktuální téma pojištění cizinců nebo na hledání příležitostí u takových produktů jako pojištění elektrokol. V závěru dostal prostor také sport a propojení pojišťovny se společenskými událostmi.
Popis podcastu
Vítejte u rozhovorů moderátorky Michaly Hergetové se zajímavými osobnostmi pojišťovnictví a finančního trhu o jistotách a nejistotách, a o tom, jak to druhé co nejvíce minimalizovat.
Welcome to moderator Michala Hergetová's interviews with interesting personalities of the insurance and financial market about certainties and uncertainties, and how to minimize the latter as much as possible.