Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #26: Jak se tvoří úspěšná mobilní aplikace? Miroslav Novostvětský o AppBlock

BYZNYScast Dana Tržila

Dan Tržil

Byznys

,

Podnikání

#26: Jak se tvoří úspěšná mobilní aplikace? Miroslav Novostvětský o AppBlock

Obrázek epizody #26: Jak se tvoří úspěšná mobilní aplikace? Miroslav Novostvětský o AppBlock

Poslechněte si podcast

3. 4. 2024

26 min

Máte problém s prokrastinací na telefonu? Chodíte často na X nebo Instagram? Tento problém řeší Miroslav Novosvětský a aplikace AppBlock, která pomáhá omezovat čas na mobilu. Na světě si ji stáhli miliony lidí a dnes je to hlavní zdroj příjmu jeho firmy MobileSoft. Jak funguje vývoj mobilní aplikace, jak to dělat profitabilně a na co si dát pozor?

V bonusové části se můžete těšit na povídání o konkurenci a chování uživatelů nebo na to, jak pracovat na více projektech zároveň.


Všechny podnikatelské rozhovory a více informací na webu - https://www.byznyscast.cz/ Připoj se na HeroHero, Forendors nebo Patreonu pro celé rozhovory, online komunitu a exkluzivní komunitní meetupy s dalšími podnikateli jako ty. https://www.forendors.cz/byznyscast https://herohero.co/byznyscast/ https://www.patreon.com/byznyscast