Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Nezakládám si na tom, že tetuju celebrity. Miluju všechny své klienty, říká tatérka Ivana Beláková

Byznys Romany Navarové

Rádio Zet

Byznys

Nezakládám si na tom, že tetuju celebrity. Miluju všechny své klienty, říká tatérka Ivana Beláková

Obrázek epizody Nezakládám si na tom, že tetuju celebrity. Miluju všechny své klienty, říká tatérka Ivana Beláková

Poslechněte si podcast

20. 9. 2021

20 min

O epizodě podcastu

Začínala s graffiti. Dnes je Ivana Beláková tatérkou s prestižním salonem v Los Angeles, kde tetuje celebrity. Byla vyhlášená jedinou ženou na světě, jejíž tetování má status současného výtvarného umění. „Nezakládám si na tom, že tetuju celebrity. Miluju všechny své klienty,“ říká.
Její kariéra trvá už 20 let. Přiznává, že za sebou nemá jen samé úspěchy. Nikdy ale nepřestala na své značce a svém úspěchu pracovat. Pochází z obce Kostolné na západě Slovenska. A byla prý velmi živé dítě. „Myslela jsem si o sobě, že jsem umělec, a tak jsem se i chovala. Měla jsem různé vize o svém životě. Všechny se ale spojovaly v to, že si maximálně užívám život, dělám, co mě baví a jsem v tom úspěšná. Ani ve snu by mě ale nenapadlo, že to bude tetování, čím se budu živit,“ zavzpomínala Beláková v pořadu Byznys na Rádiu Z. Ve studiu ji přivítala moderátorka Romana Navarová.

Tetovací mašinka se Belákové přitom do ruky poprvé dostala náhodou. Učila se sama. Rok trénovala na kamarádech doma na Slovensku, poté odcestovala do Austrálie. Tam žila 7 let. Pak začala cestovat po celém světě. Do Spojených států přišla v roce 2010. Mezi jejími klienty byli například Chris Brown, Lil Wayne nebo Rita Ora.

Poslechněte si rozhovor moderátorky Romany Navarové s tatérkou Ivanou Belákovou.