Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MNV #787: Knižní novinky, se kterými darujete více než jen obyčejnou knihu

Myšlením na vrchol

Business Leaders

Byznys

MNV #787: Knižní novinky, se kterými darujete více než jen obyčejnou knihu

Obrázek epizody MNV #787: Knižní novinky, se kterými darujete více než jen obyčejnou knihu

Poslechněte si podcast

25. 11. 2022

39 min

Co vidíte pod slovem Advent?

Je to pro vás čas radosti, klidu a času s rodinou, nebo spíš stres a shon?

Někteří lidé se před Vánoci chovají jako smyslu zbavení. Hlavně vše stihnout včas a koupit všechny dárky. Lámou si hlavu, co koupit svým blízkým a často pod vším tím tlakem koupí nějakou zbytečnost a hloupost. Pokud patříte mezi lidi, kteří nevědí jak udělat radost svým blízkým u vánočního stromečku, možná vás bude zajímat dnešní podcast #Myšlenímnavrchol. Najdete v něm výběr letošních knižních novinek, které nerozzáří úsměv jen na Vánoce, ale klidně během celého roku. Snad i pro vás bude dnešní podcast inspirací a budete mít díky němu klidnější advent.

Popis podcastu

Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj. Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.