Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MNV #668: „Inspirací pro rozjezd podnikání byl můj syn,“ říká podnikatelka Jana Vyhlídalová

Myšlením na vrchol

Business Leaders

Vzdělání

,

Osobní rozvoj

MNV #668: „Inspirací pro rozjezd podnikání byl můj syn,“ říká podnikatelka Jana Vyhlídalová

Obrázek epizody MNV #668: „Inspirací pro rozjezd podnikání byl můj syn,“ říká podnikatelka Jana Vyhlídalová

Poslechněte si podcast

11. 5. 2022

42 min

O epizodě podcastu

Někteří lidé dlouhá léta touží po svobodě. Mluví o tom, jaká je otrava poslouchat namyšleného šéfa, vadí jim, když si nemohou dělat věci po svém a pořád se musí řídit interními korporátními pravidly. Občas se v takovém korporátu najdou rebelové, kteří chtějí jet po své ose, ale většinou je moloch stejně donutí k poslušnosti.

Něco podobného zažívala také Jana Vyhlídalová, host dnešního podcastu #Myslenimnavrchol. Přes dvacet let sbírala zkušenosti v marketingu. Byla zaměstnanec, ale už dlouho toužila po svobodě a vlastním podnikání. K tomu ji nakonec dovedl malý syn Adam. Když mu byly tři roky, Jana rozjela vlastní obchod s prodejem hraček, které přispívají k přirozenému rozvoji dětí.

Někteří lidé dlouhá léta touží po svobodě. Mluví o tom, jaká je otrava poslouchat namyšleného šéfa, vadí jim, když si nemohou dělat věci po svém a pořád se musí řídit interními korporátními pravidly. Občas se v takovém korporátu najdou rebelové, kteří chtějí jet po své ose, ale většinou je moloch stejně donutí k poslušnosti. Něco podobného zažívala také Jana Vyhlídalová, host dnešního podcastu #Myslenimnavrchol. Přes dvacet let sbírala zkušenosti v marketingu. Byla zaměstnanec, ale už dlouho toužila po svobodě a vlastním podnikání. K tomu ji nakonec dovedl malý syn Adam. Když mu byly tři roky, Jana rozjela vlastní obchod s prodejem hraček, které přispívají k přirozenému rozvoji dětí.