Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MNV #667: Jak nás ztráta pozornosti okrádá o splněné sny

Myšlením na vrchol

Business Leaders

Byznys

MNV #667: Jak nás ztráta pozornosti okrádá o splněné sny

Obrázek epizody MNV #667: Jak nás ztráta pozornosti okrádá o splněné sny

Poslechněte si podcast

10. 5. 2022

9 min

Pozornost. Jediná ingredience, o kterou potřebujeme pečovat, jakmile se rozhodneme splnit si nějaký sen nebo dosáhnout jakéhokoliv cíle. Zamyslíme-li se však nad současnou dobou, tak je to právě naše pozornost, o co každý den přicházíme. Během dne vstupujeme do stále většího počtu rolí a ve většině případů v nich máme velké ambice a očekávání. Zkrátka a dobře si myslíme to, co nám vštěpovali už ve škole. Tedy že pokud chceme být v životě opravdu šťastní a úspěšní, tak potřebujeme být vždy, všude a za všech okolností nejlepší.

Popis podcastu

Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj. Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.