Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MNV #666: Člověk jako loutka aneb Jak nedovolit ďáblovi řídit náš život

Myšlením na vrchol

Business Leaders

Byznys

MNV #666: Člověk jako loutka aneb Jak nedovolit ďáblovi řídit náš život

Obrázek epizody MNV #666: Člověk jako loutka aneb Jak nedovolit ďáblovi řídit náš život

Poslechněte si podcast

9. 5. 2022

12 min

Každý jsme jako loutka své vlastní mysli.To, jaké programy máme v mysli nahrané, rozhoduje o našem chování. Kdo ale programuje naši mysl? Jaký je ten loutkoherec uvnitř každého z nás?

Dnešní epizoda podcastu #Myslenimnavrchol má doslova ďábelské pořadové číslo. Proto jsem se rozhodl v podcastu věnovat knize Napoleona Hilla, abych posluchačům ukázal, že každý si může zvolit, jaké programy budou ovládat jeho loutku. Jaká bude vaše volba? Snad v dnešním podcastu najdete dostatek pozitivní inspirace pro lepší život, protože strachu a negativních událostí je okolo nás víc než dost.

Popis podcastu

Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj. Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.