Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MNV #665: Tomáš Braný: „Lidé mají strach o úspory, proto je větší zájem o ‚neinflační‘ peníze.“

Myšlením na vrchol

Business Leaders

Byznys

MNV #665: Tomáš Braný: „Lidé mají strach o úspory, proto je větší zájem o ‚neinflační‘ peníze.“

Obrázek epizody MNV #665: Tomáš Braný: „Lidé mají strach o úspory, proto je větší zájem o ‚neinflační‘ peníze.“

Poslechněte si podcast

6. 5. 2022

20 min

Inflace. Toto slovo určitě neslyší nikdo z nás rád. Přesto ho v poslední době slýcháme stále častěji a více. Dokonce inflaci i výrazněji pociťujeme. Proto jsem se rozhodl připravit podcastový seriál, kde se budu potkávat v několika krátkých epizodách s Tomášem Braným (kterého už můžete znáte jako hosta ztohoto podcastuMyšlením na vrchol). Tomáš o sobě říká, že je erudovaný ekonom, ačkoliv na to nemá vzdělání. Živí se jako obchodník se zlatem a stříbrem ve společnostiStep Finance. Na rozhovor s Tomášem jste i vy, posluchači mého podcastu a účastníci tištěnéhokurzu Improovio, měli velmi pozitivního ohlasy, protože Tomáš dokáže vysvětlit finanční svět lehce a jednoduše. A protože nám buší do dveří inflace a na každém rohu slyšíme strašení, tak jsem si pro pravidelný seriál podcastů k tomuto tématu přizval právě Tomáše.

Popis podcastu

Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj. Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.