Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MNV #664: „Z prodeje levných produktů jsme neměli čisté svědomí,“ říká podnikatelka Lenka Holá

Myšlením na vrchol

Business Leaders

Byznys

MNV #664: „Z prodeje levných produktů jsme neměli čisté svědomí,“ říká podnikatelka Lenka Holá

Obrázek epizody MNV #664: „Z prodeje levných produktů jsme neměli čisté svědomí,“ říká podnikatelka Lenka Holá

Poslechněte si podcast

5. 5. 2022

47 min

Pravidelné posluchače Myšlením na vrchol, účastníky tištěného kurzuImproovionebo čtenáře magazínuFC PremiumPetra Casanovy vyzývám, aby se stali hostem mého podcastu a předali trochu inspirace dalším lidem. Této výzvy se chopila také podnikatelka Lenka Holá, která už se svou firmouHydropool spas s.r.o.zpříjemňuje životy svým zákazníkům třicet let. Jak název firmy napovídá, firma se zabývá prodejem hydromasážních van, ovšem ne ledajakých. Kanadská společnostHydropoolse výrobou vířivek zabývá už přes 35 let a právě zlínské firmě Lenky Holé se podařilo získat exkluzivní zastoupení značky na prodej a servis pro Českou republiku.

Popis podcastu

Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj. Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.