Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MNV #663: Kde hledat důvěru v druhé lidi

Myšlením na vrchol

Business Leaders

Vzdělání

,

Kurzy

MNV #663: Kde hledat důvěru v druhé lidi

Obrázek epizody MNV #663: Kde hledat důvěru v druhé lidi

Poslechněte si podcast

4. 5. 2022

11 min

Někteří lidé o Češích říkají, že jsme nepřejícný národ plný závistivců. Já si to ovšem nemyslím. Podle mého jsme národ, který se dokáže semknout, a když je potřeba, tak táhneme za jeden provaz. Jen mi přijde škoda, že většinou k takovému chování potřebujeme mimořádné události. Ať už jsme doma šili roušky, jezdili pomáhat na tornádem zasaženou Moravu, nebo nabídli pomocnou ruku lidem prchajícím před válkou na Ukrajině. Stejně tak můžeme vidět euforii, která se prožene národem, když se nám daří v hokeji nebo v jiném sportu. Zkrátka a dobře si myslím, že jako národ naopak dokážeme být velmi vstřícní a pracovití, jen mám občas pocit, že nám to moc nejde, když se okolo nás neděje nic mimořádného. Je to ale samozřejmě jen můj pocit. Řekněme moje subjektivní vnímání okolního světa.