Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MNV #659: „Do EVERLI mě přivedla jejich interní kultura,“ říká marketingový manažer Oliver Fecko

Myšlením na vrchol

Business Leaders

Vzdělání

,

Kurzy

MNV #659: „Do EVERLI mě přivedla jejich interní kultura,“ říká marketingový manažer Oliver Fecko

Obrázek epizody MNV #659: „Do EVERLI mě přivedla jejich interní kultura,“ říká marketingový manažer Oliver Fecko

Poslechněte si podcast

28. 4. 2022

46 min

V březnu 2021 vstoupila na český trh italská společnost s unikátním konceptem nákupu potravin přes internet. Služba Everli vznikla v roce 2014 a zprostředkovává zákazníkům nákup potravin v jejich oblíbeném kamenném supermarketu. Po prvním roce již tato služba pokrývá 16 měst v České republice. Hostem podcastu Myšlením na vrchol byl marketingový manažer společnosti Oliver Fecko a ten celou službu vysvětluje jako jednoduchý ekosystém založený na vzájemné spolupráci. Na jedné straně ekosystému jsou známé supermarkety (Globus, Tesco, Kaufland nebo Billa), pak je tu samozřejmě zákazník, který chce v některém ze supermarketů nakoupit. A v neposlední řadě je tu shopper , který se o celý nákup postará. Everli pak působí jako platforma, která všechny propojí. Výhodu celé služby spatřuje Oliver Fecko zejména v tom, že nepotřebují budovat žádná velká logistická centra, ale jen využívají to, co už je na trhu k dispozici, a mohou se maximálně soustředit na co možná nejlepší službu pro zákazníka.