Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MNV #657: Jak se přestat trápit pro druhé a pomoct jim

Myšlením na vrchol

Business Leaders

Vzdělání

,

Kurzy

MNV #657: Jak se přestat trápit pro druhé a pomoct jim

Obrázek epizody MNV #657: Jak se přestat trápit pro druhé a pomoct jim

Poslechněte si podcast

26. 4. 2022

11 min

Dnes bych se rád podělil o dotaz jednoho z pravidelných posluchačů podcastu Myšlení na vrchol. Posluchač Radek mi napsal: Krásný den, Lukáši, chtěl bych Vám poděkovat za podcast Myšlením na vrchol. Poslouchám podcast teprve pár měsíců, ale poměrně rychle se z něj stal pravidelný zdroj pozitivních informací a inspirace při cestě do práce. Díky podcastu jsem si ujasnil mnoho věcí a obecně mohu říct, že se cítím lépe a tak nějak žiju víc s radostí. Vyzkoušel jsem také poslední číslo Improovia Přepni mysl na lepší život a zde bych chtěl ocenit hlavně pracovní listy. Některé otázky mi dávají opravdu zabrat, na některé sám ani nedokážu odpovědět, ale rozhodně mi pomáhají uvědomovat si důležité věci. V magazínu ukazujete mnoho prospěšných věcí k osvojení a udržení pozitivního mindsetu a potvrzuji, že to skutečně funguje. Někteří kolegové v práci se mně už dokonce zeptali, co se to se mnou stalo, že jsem poslední dobou nějaký usměvavější, a tak jim s radostí doporučuji Váš podcast a magazín. Měl bych na Vás ale jednu otázku: Co byste poradil někomu, kdo se utápí v černých myšlenkách a vidí na všem jen to nejhorší? Trápí mě jeden z mých nejlepších kamarádů. Má šikovné ruce, spoustu možností a obrovský potenciál, ale není to schopen vidět. Pořád si jenom stěžuje a mrmlá. Na všem vidí jenom to špatné. Je možné takové lidi změnit ?