Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MNV #656: Petr Štěpánek: „Věděl jsem, že Myšlením k bohatství chci přivést do Česka...“

Myšlením na vrchol

Business Leaders

Vzdělání

,

Kurzy

MNV #656: Petr Štěpánek: „Věděl jsem, že Myšlením k bohatství chci přivést do Česka...“

Obrázek epizody MNV #656: Petr Štěpánek: „Věděl jsem, že Myšlením k bohatství chci přivést do Česka...“

Poslechněte si podcast

25. 4. 2022

22 min

Tehdy tam za mnou přiběhl kamarád a s nadšením mi oznámil, že na pódiu vystoupí Jim Stovall. Řekl to jméno zcela automaticky, jako bych jej měl znát. Ale já neměl nejmenší tušení, o koho se jedná. Měl jsem ale příležitost konferenci překládat do češtiny. Když na pódium přicházel nevidomý Jim Stovall, pro mě přicházel naprosto neznámý člověk, ale to, co se začalo dít v sále, to bylo šílenství. Lidé vyskočili na židle, tisíce lidí v aréně si stouply a začaly tleskat, vískat a pískat a nebyly schopny přestat. Trvalo to několik minut. A já měl v tu chvíli takové to mrazení. Věděl jsem, že se má stát něco, co ovlivní můj život .“ Tímto vyprávěním zahájil svou přednášku na konferenci Tajemství obchodu autor rubriky Sobělídrem v tištěném Improoviu a producent programu Myšlením k bohatství Petr Štěpánek.