Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MNV #613: „Za konopí jsem schopen umřít,“ říká Jiří Stabla, podnikatel a průkopník v CBD byznysu

Myšlením na vrchol

Business Leaders

Vzdělání

,

Kurzy

MNV #613: „Za konopí jsem schopen umřít,“ říká Jiří Stabla, podnikatel a průkopník v CBD byznysu

Obrázek epizody MNV #613: „Za konopí jsem schopen umřít,“ říká Jiří Stabla, podnikatel a průkopník v CBD byznysu

Poslechněte si podcast

23. 2. 2022

51 min

Rozjíždět nový byznys, kde se člověk neustále pohybuje na hraně zákona, může být podobně náročné jako plavat proti proudu v divoké řece. I v takové řece ale může člověk urazit kus cesty, pokud získá dostatek vytrvalosti a přesvědčení. Své o tom ví také Jiří Stabla, podnikatel, který je často označován za zakladatele a průkopníka konopného byznysu v Česku. Jiří byl hostem podcastu Myšlením na vrchol, kde mimo jiní zmiňuje: „ Největší síla, jakou může člověk v životě získat, je láska .” Mimochodem, podobnou myšlenku jsem rozebíral v tištěném Improoviu, kde jsem se věnoval celoživotnímu dílu Napoleona Hilla, autora světového bestselleru Myšlením k bohatsví . Po této slavné knize bylo pojmenováno i toto vydání Improovia a mino jiné v něm vysvětluji sílu lásky pro dosažení lepšího života.