Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody MNV #585: Investice Michala Rückela s nulovým rizikem, maximálním výnosem a okamžitou likviditou

Myšlením na vrchol

Improovio

Byznys

MNV #585: Investice Michala Rückela s nulovým rizikem, maximálním výnosem a okamžitou likviditou

Obrázek epizody MNV #585: Investice Michala Rückela s nulovým rizikem, maximálním výnosem a okamžitou likviditou

Poslechněte si podcast

14. 1. 2022

24 min

Bohatství bylo jeho dětským snem, který si dokázal splnit již ve 24 letech. Dlouho se Michal Rückel řídil radami svého rozumu, které zněly, že až si splní tento sen, tak bude v životě šťastný. Později, již v roli bohatého podnikatele, pochopil, že finanční bohatství představuje pouze jednu z částí životního štěstí. Michal se naučil důvěřovat nejen svému rozumu, ale poslouchat i hlas svého vnitřního světa. Co vše obnášelo pochopit svůj vnitřní svět a kudy vedla cesta k životnímu naplnění, bylo tématem rozhovoru s Michalem Rückelem v tomto vydání tištěného magazínu.

Popis podcastu

Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj. Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.