Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody MNV #550: Jak získat disciplínu, zodpovědnost a autentický život podle Petra Pachera

Myšlením na vrchol

Improovio

Byznys

MNV #550: Jak získat disciplínu, zodpovědnost a autentický život podle Petra Pachera

Obrázek epizody MNV #550: Jak získat disciplínu, zodpovědnost a autentický život podle Petra Pachera
Play

Poslechněte si podcast

26. 11. 2021

11 min

„Když nebudeme ovládat sami sebe, bude nás ovládat někdo či něco jiného.“ Toto je myšlenka, kterou cituji ze článku Petra Pachera v aktuálním vydání magazínu Improovio. Petr je jedním ze spoluautorů magazínu, je psychologem a hlavním představitelem Univerzity aplikovaného managementu. Ve svém článku ve zmíněném Improoviu se Petr zabývá tématem sebeovládání, disciplína a zodpovědnost. Možná že pravidelné posluchače podcastu a čtenáře magazínu již napadá otázka, jak tato témata souvisejí s osvojováním si nových návyků, protože právě ty jsou hlavním tématem aktuálního čísla.

Popis podcastu

Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj. Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.