Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody MNV #549: Jak vytrvat na cestě za lepším životem?

Myšlením na vrchol

Improovio

Byznys

MNV #549: Jak vytrvat na cestě za lepším životem?

Obrázek epizody MNV #549: Jak vytrvat na cestě za lepším životem?

Poslechněte si podcast

25. 11. 2021

11 min

Věřím, že to znáte také. Začtete se do nějaké seberozvojové knihy a dozvíte se informaci, která naplno rezonuje s vaší touhou po životní zlepšení. Říkáte si například: „No jasně, tohle mi v životě pomůže, tím se bude řídit.“ Nebo dojdete k tzv. aha-momentu. Uvědomíte si, co už léta děláte v životě špatně a čeho se můžete zbavit. Já sám jsem takových chvil při čtení seberozvojových knih zažil několik. A vždy, když jsem se dozvěděl nějakou podobnou informaci nebo si přečetl inspirativní příběh, jsem měl většinou strašnou chuť začít se hned všemi těmi radami, tipy a zkušenostmi druhých řídit...

Popis podcastu

Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj. Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.