Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody MNV #519: Proč nedává smysl bojovat s prokrastinací?

Myšlením na vrchol

Improovio

Byznys

MNV #519: Proč nedává smysl bojovat s prokrastinací?

Obrázek epizody MNV #519: Proč nedává smysl bojovat s prokrastinací?
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

11 min

Nemáte občas pocit, že mnoho lidí ve společnosti trpí posedlostí po efektivitě a produktivitě? Neustále hledají nejrůznější návody, rady a tipy, jak být ještě více produktivnější. Chtějí udělat co nejvíce práce za co možná nejmenší čas a jakmile začnou nějakou věc odkládat, už se začínají trápit, že dělají něco špatně a že klesá jejich produktivita. Někteří lidé si zkrátka a dobře pletou život se závodem a mají pocit, že je potřeba být za každou cenu vždy a všude první nebo že je potřeba dosáhnout za každou cenu ještě lepších výsledků než druzí.

Popis podcastu

Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj. Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.