Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MNV #503: 2 druhy jistoty – který z nich potřebujeme pro růst?

Myšlením na vrchol

Business Leaders

Vzdělání

,

Kurzy

MNV #503: 2 druhy jistoty – který z nich potřebujeme pro růst?

Obrázek epizody MNV #503: 2 druhy jistoty – který z nich potřebujeme pro růst?

Poslechněte si podcast

22. 9. 2021

10 min

Věříte na náhody? Já už tedy rozhodně ne. Zrovna když jsem psal předchozí epizodu tohoto podcastu, kde jsem se zamýšlel na tématem životních jistot, vznikla na to samé téma zajímavá diskuse v Improovio klubu – naší uzavřené FB skupině. K minulému podcastu mě inspiroval rozhovor s podnikatelem a řemeslníkem Jirkou Čechem. Jak při rozhovoru, tak při tvorbě minulého podcastu jsem si několikrát vzpomněl na příběh Josefa Michálka. Pepa je také jedním z pravidelných posluchačů tohoto podcastu a samozřejmě také členem naší uzavřené skupiny na Facebooku. A nebyl to právě nikdo jiný, kdo rozpoutal diskusi na téma životní jistoty . Proto říkám, že náhody prostě neexistují. Podle mě se vše kolem nás děje z nějakého důvodu, otázkou možná jen zůstává, zda jsme schopni vnímat vše, co se okolo nás děje, nebo zda jsme zaslepeni naší sociální bublinou?