Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Myšlením na vrchol

Improovio

Byznys

MNV #459: Jak nás mohou slavné pohádky naučit žít?

Play

Poslechněte si podcast

22. 7. 2021

10 min

Když jsem připravoval předchozí díl tohoto podcastu, ve kterém jsem mluvil o vášni, tak jsem si vzpomněl na myšlenky Martina Luňáka. Martin je podnikatel a byl jedním z hostů tohoto podcastu. Pokud jste rozhovor s ním neslyšeli a chtěli byste si jej připomenout, stačí si vyhledat epizodu s číslem 383. Já jsem si ale nevzpomněl na myšlenky, které zazněly během našeho společného rozhovoru. Myšlenky, o které se Martin podělil nejen se mnou, ale také se čtenáři našeho tištěného magazínu Improovio

Popis podcastu

Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj. Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.