Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Myšlením na vrchol

Improovio

Byznys

MNV #402: S Petrem Škopem nejen o kariéře v telekomunikacích a nových výzvách

Play

Poslechněte si podcast

Včera

42 min

V letošním roce se stal novým obchodním ředitelem operátora Nordic Telecom. S telekomunikacemi je ale spjata prakticky celá jeho profesní kariéra. Pracoval v Českém Telecomu a dlouhé roky působil na různých manažerských pozicích ve společnostech GTS Central Europe, Deutsche Telekom a naposledy v infrastrukturní společnosti CETIN, spadající do skupiny PPF. Velkou část své kariéry působil na pozicích produktového řízení ve zmiňovaných telekomunikačních společnostech, dnes ale působí v nové roli, kdy bude jeho úkolem v Nordic Telecomu nastavení nové obchodní strategie.

Popis podcastu

Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj. Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.