Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MNV #352: Hrát fair play, nebo vracet úder stejnou mincí?

Myšlením na vrchol

Business Leaders

Byznys

MNV #352: Hrát fair play, nebo vracet úder stejnou mincí?

Obrázek epizody MNV #352: Hrát fair play, nebo vracet úder stejnou mincí?

Poslechněte si podcast

6. 3. 2021

9 min

V minulém podcastu jsem mluvil o lidských touhách, které v zásadě rozhodují o počtu našich zákazníků. Podělil jsem se v podcastu také o dvě zprávy mých posluchačů, Natálie a Josefa. A právě Josef mi ve své zprávě položil ještě jeden dotaz, který jsem v podcastu nezmiňoval a na který bych reagoval až v dnešním díle. Zajímal by mě ale určitě i názor dalších posluchačů na otázku, kterou řeší Josef Michálek ve svém podnikání. Podcasty Myšlení na vrchol i náš web improovio.cz by totiž měly být vždy především o vás.

Popis podcastu

Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj. Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.