
#16 Revoluční vzdělávací program přichází na Slezskou univerzitu - Dalibor Šimek

Veškeré informace máme 24 hodin v kapse na dosah ruky. Skutečnost internetu změnila požadavky absolventů na trhu práce. Biflování teorie nazpaměť jednak nikoho nebaví a druhak přestává mít takový význam. Sebepoznání, schopnost vystoupit z komfortní zóny, proaktivita a zodpovědnost jsou kompetence současného informačního věku, které ocení vaši zákazníci nebo zaměstnavatel.
Dalibor společně s kolegy Tomášem Gongolem a Jankou Šimákovou udělali kopec práce a povedlo se jim akreditovat na Obchodně podnikatelské fakultě, Slezské univerzity nový vzdělávací program Inovativní podnikání, který využívá metody learning by doing a okamžité implementace teorie do praxe. V tomto díle se dozvíte o principech, metodách a praktickém fungování revolučního vzdělávacího programu.
Více info o studijním programu na: www.inovatnivnipodnikani.cz
Popis podcastu
Business Gate Stories jsou rozhovory s lidmi, kteří nás mají čím obohatit. Jedná se o lidi z naší komunity, které vybíráme pocitově a od srdíčka. Společně poté do hloubky rozebíráme témata jako podnikavost, kulturu, vědu a třeba i duševní zdraví. Zkrátka o tom o čem se hosté dokážou vášnivě bavit hodiny.
Všechny epizody: http://www.businessgate.cz/stories/
Další platformy (YouTube, Spotify, Apple Podcast): https://linktr.ee/bgstories