Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Čína už nebude ekonomickým tahounem. Finanční výbuch ale nečekám, říká Tomáš Pfeiler

Čína už nebude ekonomickým tahounem. Finanční výbuch ale nečekám, říká Tomáš Pfeiler

Obrázek epizody Čína už nebude ekonomickým tahounem. Finanční výbuch ale nečekám, říká Tomáš Pfeiler

Poslechněte si podcast

4. 9. 2023

32 min

Inflace v Česku i na Západě klesá a centrální banky začínají opatrně mluvit o uvolňování monetárních restrikcí. „Ještě ale není čas bouchat šampaňské,“ říká portfolio manažer společnosti Cyrrus Tomáš Pfeiler, který přijal pozvání do dalšího dílu podcastu Business Club. Kromě inflace přišla řeč i na zabržděný postpandemický rozjezd Číny. Jaký budou mít čínské problémy dopad na Evropu? A postrčí umělá inteligence světovou ekonomiku k větší produktivitě? Dozvíte se v následující půlhodině.

Popis podcastu

Vítejte v podcastu e15 - Business Club, kde si Štěpán Svoboda pravidelně zve osobnosti významných českých firem, se kterými probírá aktuální dění v jejich firmách i v celém odvětví.