Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Martin Vašek: Finance a investování ve světle (ne)očekávaných událostí

Buďte v obraze

ČSOB

Byznys

Martin Vašek: Finance a investování ve světle (ne)očekávaných událostí

Obrázek epizody Martin Vašek: Finance a investování ve světle (ne)očekávaných událostí

Poslechněte si podcast

29. 3. 2022

48 min

Zvládnou vaše finance a investice jakoukoli událost? Pandemie covidu, vysoká inflace, dramatické navyšování úrokových sazeb, válečný konflikt – to vše se událo od prvního podcastového rozhovoru s Martinem Vaškem (z července 2020). Pokud jste tehdy naslouchali jeho radám a investovali jste, zjistíte, jaký vliv mělo vše zmíněné nejen na vaše investice. Stále váháte a ještě neinvestujete? Pak právě vám je určen tento podcast, jehož součástí jsou i tipy, pomocí jakých produktů do investičního vlaku naskočit či jak pracovat s rodinným rozpočtem. Hostem Lenky Vahalové byl Martin Vašek, výkonný ředitel ČSOB pro investiční produkty a zároveň generální ředitel ČSOB Penzijní společnosti.

Popis podcastu

Moderátoři na slovo vzatí, zajímavá témata a hosté, které banka spojuje. To je podcast Buďte v obraze s ČSOB. Přejeme příjemný poslech. Máte zpětnou vazbu nebo tipy na hosty? Kontaktujte prosím Michaelu Krebsovou (mkrebsova@csob.cz), která má podcast na starosti.