Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Buchty

Český rozhlas

Pro ženy

Buchty: Puberta se bez vystřihování idolů neobejde

Play

Poslechněte si podcast

26. 9. 2018

21 min

Buchty, pořad o všem a o ničem, se tentokrát zaměřil na téma idolů z dětství. Ivana Veselková a Zuzana Fuksová spolu s hostem – ženou Ivetou – probraly, kdo se jim líbil, když byly školou povinné, a proč. Kdo třeba neví, co to byla skupina New Kids on the Block, ten se to konečně dozví.

Popis podcastu

Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Podcast o všem a o ničem, co život naděluje a bere. Dvě moderátorky, které nemoderují, a občasný host, kterým může být i žena a který se občas dostane i ke slovu. Slyšeli jste epizody Buchet o motivačních citátech, guilty pleasures nebo o tom, jak zkazit náladu sobě i ostatním a porochnit se v tom? Tyhle díly nenajdete v podcastových aplikacích, ale pouze na webu Radia Wave nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas. Zkuste!