Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Buchty

Český rozhlas

Pro ženy

Buchty na téma party. „Parties jsou i pro starý a introverty,“ říká Míra Valeš

Play

Poslechněte si podcast

25. 7. 2018

19 min

Je organizování parties skutečně dream job? Anebo po vás pak akorát všichni chtějí vstupy zadarmo? Navíc na tom leda proděláte a ztratíte nervy i játra? Na tyhle zásadní životní otázky přišel do pořadu Buchty odpovědět Míra Valeš, který na rozdíl od Ivany a Zuzany na party nejen chodí, ale taky je pořádá.

Popis podcastu

Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Podcast o všem a o ničem, co život naděluje a bere. Dvě moderátorky, které nemoderují, a občasný host, kterým může být i žena a který se občas dostane i ke slovu. Slyšeli jste epizody Buchet o motivačních citátech, guilty pleasures nebo o tom, jak zkazit náladu sobě i ostatním a porochnit se v tom? Tyhle díly nenajdete v podcastových aplikacích, ale pouze na webu Radia Wave nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas. Zkuste!