Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Buchty

Český rozhlas

Pro ženy

Buchty na téma celoživotní krize středního věku

Play

Poslechněte si podcast

2. 5. 2018

18 min

Ivana Veselková a Zuzana Fuksová si do Buchet pozvaly vysokoškolskou studentku Natálii. Řešit s ní chtěly potíže spojené s přechodem ze střední na vysokou a to, jak moc člověku mohou chybět jeho přátelé z gymnázia. Nakonec to ale všechno dopadlo trochu jinak – jak už je ovšem v tomhle pořadu o ničem tradicí.

Popis podcastu

Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Podcast o všem a o ničem, co život naděluje a bere. Dvě moderátorky, které nemoderují, a občasný host, kterým může být i žena a který se občas dostane i ke slovu. Slyšeli jste epizody Buchet o motivačních citátech, guilty pleasures nebo o tom, jak zkazit náladu sobě i ostatním a porochnit se v tom? Tyhle díly nenajdete v podcastových aplikacích, ale pouze na webu Radia Wave nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas. Zkuste!